Πρόγραμμα Ενδοσχολικών εξετάσεων 2022

Στο σύνδεσμο που ακολουθεί υπάρχει το πρόγραμμα των ενδοσχολικών εξετάσεων. Οι μαθητές θα πρέπει να έιναι στο χώρο του σχολείου τουλάχιτον 15 λεπτά πριν την αναγραφόμενη ώρα εξέτασης.

Θα πρέπει να έχουν μαζί τους δύο στυλό μπλέ ή μαύρου χρώματος, σβηστήρα και γεωμετρικά σχήματα (αν το μάθημα απαιτεί).

ΑΠΑΓΟΡΕΥΟΝΤΑΙ: διορθωτικό τύπου blanco, κινητά τηλέφωνα, υπολογιστικές μηχανές, συσκευές αναπαραγωγής ήχου και οτιδήποτε μπορεί να αλλοιώσει τις εξετάσεις.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Είναι προσωπική σας ευθύνη η έγκαιρη προσέλευση στο χώρο του σχολείου. ΔΕΝ θα καθυστερήσει η εξέταση οποιουδήποτε μαθήματος με σκοπό να έρθει στο σχολείο αργοπορημένος/η μαθητής/τρια, με ό,τι αυτό συνεπάγεται.

Το πρόγραμμα σε μορφή PDF

Τελευταία Ενημέρωση στις Δευτέρα, 16 Μάιος 2022 18:35